Xopero

Kopia zapasowa jako usługa (saaS)

Software as  a Service (z ang. oprogramowanie jako usługa). W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne rozwiązania kopii zapasowej oraz bezpieczeństwa  danych. Wdrażamy i administrujemy rozwiązaniami firmy Xopero Software, która jest jednym z największych producentów rozwiązań backup-owych w Europie. Dostarczamy profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych i prywatnych danych.
Kopia zapasowa do chmury to szybkie przywracanie plików i folderów, stacji roboczych, baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów oraz środowisk wirtualnych.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z segmentu MSP, administracji publicznej, finansów i bankowości, edukacji, medycyny, telekomunikacji oraz IT.
Rozwiązanie, które oferujemy to nielimitowe zabezpieczenie komputerów, baz danych oraz serwerów fizycznych i wirtualnych. Rozwiązanie Xopero to maksymalne zabezpieczenie danych. Jeszcze przed wysyłką do data center są one szyfrowane za pomocą algorytmu AES256. Dodatkowo aby uniknąć jakiegokolwiek przestoju w firmie, są one przechowywane w dwóch niezależnych lokalizacjach. Jeżeli dojdzie do awarii jednego z centrów danych, można je zawsze odzyskać z drugiej lokalizacji.

Najlepsze rozwiązanie klasy biznes dostępne dla MŚP, stworzone z myślą o użytkownikach serwerów QNAP NAS.

Xopero Cloud Personal

Dedykowany na użytkowników prywatnych oraz mikro firm. Najszybszy i najprostszy backup do chmury na rynku z którym zabezpieczysz komputery, iphone’y, ipada oraz telefony i tablety z Androidem. Zabezpieczaj całe urządzenia lub wybrane pliki i elementy. Nigdy więcej nie obawiaj się o bezpieczeństwo danych, także tych współdzielonych. Xopero to więcej niż backup, to także szyfrowana synchronizacja Twoich bezcennych danych.

Xopero QNAP Appliance

QNAP to niezawodny storage, który umożliwia bezpieczne przechowywanie danych. Wraz z Xopero staje się profesjonalnym backup appliance, dzięki któremu zabezpieczysz wszystkie biznesowe dane. Jeśli dojdzie do awarii odtworzysz całe środowisko IT, w zaledwie kilka minut.

Xopero Cloud Endpoint Protection

Nielimitowane zabezpieczenie stacji roboczych, laptopów oraz urządzeń mobilnych (iOS, Android). Łatwe we wdrożeniu i
zarządzaniu, ponieważ powstało z myślą o biznesie. To nie jest zwykły
backup. Z Xopero zyskujesz dużo więcej: zaawansowaną ochronę kluczowych danych, bezpieczną synchronizację i współdzielenie, szyfrowany backup mobilny oraz łatwe zarządzanie polityką backupu. Przekonaj się, że zabezpieczanie danych może być proste i w pełni profesjonalne.

Xopero Cloud Endpoint & Server Protection

Nielimitowane zabezpieczenie komputerów, serwerów, maszyn wirtualnych i urządzeń mobilnych (iOS, Android). Łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu, ponieważ powstało z myślą o biznesie. To nie jest zwykły backup. Z Xopero zyskujesz dużo więcej: zaawansowaną ochronę kluczowych danych, bezpieczną synchronizację i współdzielenie, szyfrowany backup mobilny oraz łatwe zarządzanie polityką backupu. Przekonaj się, że zabezpieczanie danych może być proste i w pełni profesjonalne.

Niezawodne rozwiązanie dla mobilnych

Jeżeli jesteście Państwo mobilni, pracujecie zdalnie to jest to idealne rozwiązanie aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo danych. Dodatkowo aktówka zapewni bezpieczną wymianę plików między współpracownikami.
Xopero Cloud Backup to unikalne na rynku narzędzie, które umożliwia synchronizację danych pomiędzy wskazanym katalogiem na komputerze użytkownika a serwerami i pozostałymi urządzeniami w ramach jednego konta. Dzięki temu na każdym urządzeniu mamy dokładnie taki sam stan aktówki.
Wszystkie operacje synchronizacji są wykonywane automatycznie, wystarczy dodać, zmienić bądź usunąć plik w docelowym katalogu.
Aktówka podlega szyfrowaniu po stronie użytkownika, więc wszystkie przesyłane i przechowywane dane są bezpieczne.
Produkt który oferujemy jako jedyny na rynku szyfruje synchronizowane pliki po stronie użytkownika, niezależnie od wykorzystywanej do ich przesyłania aplikacji (WEB, Desktop, Mobile). Dodatkowo pliki znajdujące się w Aktówce są szyfrowane kluczem aktówki – automatycznie generowanym i przechowywanym na serwerach. Nie ma więc zagrożenia, by dane „wyciekły” na zewnątrz.

Zapraszamy do  bezpłatnego 14-dniowego okresu testowego !